Święto Kobiet z Ewą Chodakowską

12:00

Kiedy

09.03 - 09.03.2019
godz.: 12:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

CH Atrium Koszalin
Paderewskiego 1
Koszalin

Kategorie


9 marca br. wszystkie mieszkanki Koszalina i okolic czeka wielkie Święto Kobiet! W tym dniu przestrzeń Atrium Koszalin wypełnią atrakcje i wydarzenia skierowane stricte do nich. Gościem specjalnym wydarzenia będzie jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce trenerek fitness – Ewa Chodakowska.

Określana mianem „polskiej królowej fitness”, Ewa Chodakowska jest symbolem zdrowego stylu życia i skutecznej motywacji w pracy nad sobą. Codziennie inspiruje tysiące osób do aktywności fizycznej i troski o sylwetkę. Jej książki i programy treningowe wydawane na płytach DVD nie opuszczają list bestsellerów, a oficjalny fanpage trenerki ma ponad 2 miliony fanów. Na swoim koncie ma rekord Guinnessa w największym na świecie otwartym treningu fitness. Jej cykliczne warsztaty nieprzerwanie gromadzą tłumy w Polsce i za granicą.

Spotkanie z Ewą Chodakowską i jej power speech będą główną atrakcją sobotniego wydarzenia w Atrium Koszalin. Fanki trenerki będą mogły sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z gwiazdą.
50 zwycięzców konkursu na fanpage’u Atrium Koszalin weźmie też udział w specjalnym treningu, który Ewa Chodakowska poprowadzi w klubie Zdrofit.

To nie koniec atrakcji przygotowanych przez Atrium Koszalin z okazji Dnia Kobiet. Dla wszystkich uczestników wydarzenia odbędą się warsztaty z wizerunku, które poprowadzi stylista Michał Marcin Kaczmarek. Odwiedzając strefę beauty, klientki koszalińskiego centrum będą mogły zapoznać się z trendami w makijażu i stylizacji fryzur. Specjalnie dla nich odbędą się również pokazy mody. W konkursach scenicznych będzie można wygrać upominki od Atrium Koszalin
i nagrodę specjalną – voucher na wyjątkową modową metamorfozę ze stylistą.

W Dniu Kobiet znajdźmy czas dla siebie, wyjdźmy z domu, zabierzmy przyjaciółki i spotkajmy się w miłej, inspirującej atmosferze. Niech to będzie punkt zwrotny dla tych wszystkich z nas, które zapominają na co dzień o swoich potrzebach na rzecz rodziny, pracy, obowiązków. Nie od dziś wiadomo, że nasza równowaga, poziom spełnienia i dobre samopoczucie to podstawa spokoju i dobrych relacji z najbliższymi. Gorąco zachęcam do spędzenia tego dnia z Atrium Koszalin! mówi Daria Kokowska, dyrektor CH Atrium Koszalin.

Źródło: Organizator