Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

16:00

Kiedy

13.11 - 19.11.2017
godz.: 16:00

Gdzie

Różne miejsca, Szczecin

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to największe na świecie święto przedsiębiorczości, organizowane już od 10 lat – obecnie w 150 krajach. W jego ramach każdego roku w listopadzie instytucje i firmy organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, wydarzenia, debaty i konkursy z zakresu szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja ŚTP odbędzie się w dniach 13-19 listopada.

Podczas oficjalnego otwarcia odbędzie się wyjątkowe spotkanie pod nazwą „Patrz szerzej i przed się bierz!”.  O przedsiębiorczości zrodzonej z pasji opowiedzą Łona i Webber (Dobrzewiesz), Marcin Galicki (Wspieram.to), Robert Olejnik (TEONITE) i Łukasz Wichłacz (Coffeedesk) podczas spotkania „Patrz szerzej i przed się bierz!”.

Spotkanie „Patrz szerzej i przed się bierz!” odbędzie się 13 listopada w budynku F2 Technoparku Pomerania w godz. 16.00-19.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja na www.patrzszerzej.evenea.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Program wydarzeń dostępny jest pod linkiem: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/search.

Źródło: Organizator