Swap Party

11:00
swap party

Kiedy

07.10 - 07.10.2017
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: Wystawcy: 10 zł, odwiedzający - bezpłatnie

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Swap Party

Szukasz ubraniowej perełki? Znudziły Ci się Twoje ubrania, a są w dobrym stanie? Masz w szafie rzeczy, które były nieudanym zakupem albo nietrafionym świątecznym prezentem?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś TAK, to weź udział w siódmej edycji modowego wydarzenia Swap Party, które odbędzie się 7 października 2017 r. (sobota) w Arenie Szczecin w godzinach 11.00-14.00.

Co to jest Swap Party?
Swap Party to pomysł na spotkanie kobiet (panowie też są mile widziani), które jak na targu będą oddawały ubrania za niewielką opłatą lub wymieniały je między sobą bezgotówkowo. Warunkiem udziału jest zabranie ze sobą maksymalnie 50 sztuk odzieży w idealnym lub bardzo dobrym stanie. 30 pierwszych uczestniczek będzie miało do dyspozycji stojak i wieszaki w celu prezentacji swoich rzeczy. Pozostali uczestnicy powinni   przynieść przynieść ze sobą swój stojak i wieszaki. Decyduje kolejność kupienia biletu.

Oprócz charakteru modowego impreza ma też wydźwięk ekologiczny. Wydarzenie łączy w sobie ekologiczną ideę sharingu czyli wymiany nieużywanych już ubrań zamiast kupowania nowych oraz ideę zerowaste – ograniczania produkowania śmieci w gospodarstwach domowych. Swap Party wpisuje się też w modny trend Vintage czyli noszenia stylowych, często markowych ubrań z poprzednich epok.

Oddajmy swoje niepotrzebne ubrania na Swap Party w Arenie Szczecin! Odświeżmy swój look na jesień!

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator