Sugar Pie & The Candyman

20:00

Kiedy

23.04 - 23.04.2017
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: 45 zł przedsprzedaż / 55 zł w dniu koncertu / 40 zł studenci i uczniowie
Kup bilet

Gdzie

Free Blues Club
aleja Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin

Sugar Pie & The Candyman

Swing lat 30., prosto ze słonecznej Italii! W nowym składzie!

Prosto ze słonecznej Italii, już po kolejny we Free Blues Clubie! Jeśli przegapiłeś poprzednie koncerty, teraz masz okazję to nadrobić! Unikalna okazja, by usłyszeć dynamiczne swingowe wersje hitów wykonawców takich jak The Beatles, Queen, Led Zeppelin, Guns N’ Roses, Van Halen czy Prince, w połączeniu z własnymi, utrzymanymi w konwencji lat 30. kompozycjami.

Na czele zespołu stoi znakomita wokalistka „Sugar Pie” Lala Ferrari, obdarzona wspaniałym głosem wprost stworzonym do takiej muzyki!  Wspomagana jest przez utalentowanych instrumentalistów, którzy czują ducha lat 30. Występy zespołu to dokładnie przygotowane show, gdzie dopracowany jest każdy szczegół. Oprócz brzmienia odwzorowane są także stroje z epoki, z wielką dbałością o szczegóły.

Koncert Sugar Pie & The Candyman zawsze jest gwarancją znakomitej zabawy. Charyzma jaką odznacza się wokalistka była już często przedmiotem zachwytów zarówno krytyki, jak i publiczności. Naturalny kontakt z publicznością w połączeniu z umiejętnościami całego zespołu pozwala cieszyć się fascynującym połączeniem tego, co najlepsze zarówno w muzyce lat 30., jak i dzisiejszej.

Skład:
„Sugar Pie” Lala Ferrari – wokal
Jacopo Delfini – gitara cygańska, chórki
Renato Podestà – gitara jazzowa, chórki
Claudio Ottaviano- gitara basowa

Roberto Lupo – perkusja

Koncert pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator

Kup bilet