Stoneroses

21:00

Kiedy

26.09 - 26.09.2020
godz.: 21:00

Gdzie

Free Blues Club
aleja Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin

Stoneroses

Koncert grupy Stoneroses pełen rockowych wrażeń!

W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku powstały najbardziej znane i ponadczasowe przeboje rockowe.

Szaleństwo jakie ogarniało publiczność na koncertach takich zespołów jak Led Zeppelin czy Deep Purple na długo pozostawało w pamięci fanów muzyki rockowej. Zespół STONEROSES tworzą muzycy grający na co dzień różnorodną muzykę, ale to właśnie miłość do muzyki hardrockowej połączyła ich siły w jeden silny organizm, który na koncertach daje z siebie wszystko.

Grupa wypracowała swój styl i warsztat na setkach koncertów plenerowych i klubowych niejednokrotnie poprzedzając koncerty takich gwiazd jak np. Ira. W repertuarze zespołu znajdują się niezapomniane hity jak „Stairway to heaven” Led Zeppelin, „Highway star” Deep Purple, „Here I go again” Whitesnake, „Sweet child o`mine” Guns` n Roses i wiele innych.

Koncert STONEROSES jest niezapomnianym przeżyciem oraz podróżą do czasów gdzie muzyka rockowa królowała w rozgłośniach radiowych. Dobry koncert rockowy to energetyczny występ grupy STONEROSES, którego nie da się zapomnieć.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora