Startup Weekend

12:00

Kiedy

04.11 - 06.11.2016
godz.: 12:00

Gdzie

Technopark Pomerania
ul. Cyfrowa 6,
Szczecin

Masz dobry pomysł na startup, ale brakuje ci zespołu do jego realizacji? A może nie wiesz czy rynek potrzebuje Twojego rozwiązania? Fundacja Netcamp zaprasza 4-6 Listopada na Startup Weekend Szczecin – Smart City, gdzie młodzi przedsiębiorcy przy wsparciu doświadczonych mentorów stworzą innowacyjne projekty.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają zarówno programistów, marketingowców, grafików, osoby z doświadczeniem biznesowym jak i miejskich aktywistów. Startup Weekend to wyjątkowe warsztaty gdzie w ciągu 54h można zbudować fundamenty startupu – zebrać zespół, zweryfikować co potencjalni klienci czy inwestorzy myślą o naszym projekcie oraz skorzystać ze wsparcia mentorów – doświadczonych przedsiębiorców i ekspertów z Polski i Niemiec.

Każdy uczestnik będzie mógł w ciągu 60 sekund przedstawić swój pomysł na startup aby przekonać do niego inne osoby, które wspólnie wybiorą 10 najciekawszych projektów do realizacji podczas weekendu. Ostatniego dnia młodzi przedsiębiorcy zaprezentują swoje startupy przed Jury, które wyróżni najlepsze z nich.

Startup Weekend Szczecin odbędzie się w dniach 4-6 listopada w Technoparku Pomerania. Warsztaty i prezentacje odbędą się w języku angielskim. Zwycięzcy otrzymają nagrody od partnerów, które pomogą im w dalszym rozwoju projektów oraz promocję w mediach. Więcej informacji o programie, mentorach i rejestracja na stronie www.startupweekend.pl.

 Źródło: Urząd Miasta Szczecin