Stand-up – Żarty z Brodą

20:00

Kiedy

30.10 - 30.10.2017
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: od 15 zł
Kup bilet

Gdzie

Restauracja Prochownia
Jachtowa 4
Świnoujście

Kategorie


Tomasz Kwiatkowski & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Do Świnoujścia wraca Stand-up Comedy! Tym razem w Restauracji Prochownia zobaczycie dwóch komików: Arek Jaksa Jakszewicz z Warmii i Tomek Kwiatkowski z Poznania.

Tomasz Kwiatkowski Antymidas – czego nie dotknie, zamienia się w proch i pył. Oswojony z przegrywaniem. Daj mu dowolną dyscyplinę, a w ciągu pół godziny osiągnie w niej wszystko co najgorsze. Wiecznie zdenerwowany, zawsze niezadowolony. Wciela w życie swój plan doskonały: nigdy, przenigdy nie mieć planów. Nikogo w rodzinie nie zaskoczyło, kiedy okazał się być jednym wielkim rozczarowaniem.

Arakdiusz Jaksa Jakszewicz- rudowłosy i bardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark. Miłośnik historii… zabawnych historii. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i topory. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Element grupki Stand-up Warmia.

Źródło: Organizator

Kup bilet