Stand-Up Przecław

18:00

Kiedy

16.02 - 16.02.2020
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 30 zł- przedsprzedaż 20 zł- dla posiadaczy KKM +10zł - w dniu wydarzenia

Gdzie

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Rekreacyjna 1
Przecław

Stand-Up Przecław

Agencja Artystyczna Dabe oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zapraszają na wyjątkowe wydarzenie w Przecławiu!

16 lutego dwóch rewelacyjnych komików wystąpi specjalnie dla Was i nagra ten występ aby podzielić się swoimi żartami za pośrednictwem YouTuba!

Tego wieczoru po raz pierwszy i ostatni zobaczycie najlepsze wersję programów, z którymi nasi goście zjeździli całą Polskę!

Wystąpią dla Was:

Damian „Viking” Usewicz
Poznaliście go już przy okazji poprzednich imprez stand-upowych- to on jest pomysłodawcą i prowadzącym wieczory komediowe w Przecławiu.
Szczeciński komik, konferansjer i oragnizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. Ogromny dystans do siebie oraz pozytywna energia to coś co wyróżnia Vikinga na scenie. Tego wieczoru pokaże swój program „Historie”, zainspirowany słodko-gorzkim życiem tuż przed trzydziestką- jako, że ma już ponad 30 lat, pora zarchiwizować ten program 🙂

Tomek Nowaczyk
To jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowie w swoim programie „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o tym, bo Tomek porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza.

SUPPORT: Mimi Zenkner, Alex Niebrzegowski

Źródło: Materiały promocyjne organizatora