Stand-up: Paweł Chałupka & Jakub Poczęty-Błażewicz

19:00

Kiedy

14.12 - 14.12.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 35 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub Rock House
Juliusza Słowackiego 11
Stargard

Kategorie


Stand-up: Paweł Chałupka & Jakub Poczęty-Błażewicz

Stand-up: Paweł Chałupka & Jakub Poczęty-Błażewicz

Agencja artystyczno – eventowa Hype-Art zaprasza na wyśmienity wieczór stand-up.

Wystąpią:

Paweł Chałupka – Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Jakub Poczęty-Błażewicz – czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

———————————————

* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia
* Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączności rejestracji występu w jakiejkolwiek formie. Zabrania się jakiejkolwiek rejestracji zarówno video jaki i audio.
* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ
 
Źródło: Organizator

Kup bilet