Stand-up Dwa Sztosy – Adam Van Bendler i Błażej Krajewski

20:00

Kiedy

12.11 - 12.11.2018
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: od 40 zł
Kup bilet

Gdzie

Wałeckie Centrum Kultury
Plac Zesłańców Sybiru 3
Wałcz

Kategorie


Stand-up Dwa Sztosy - Adam Van Bendler i Błażej Krajewski

Trasa „Dwa Sztosy” Adam Van Bendler i Błażej Krajewski

Już w listopadzie ruszają w Polskę „Dwa Sztosy” Adam Van Bendler i Błażej Krajewski! Chłopaki wpadną do Waszego miasta ze swoimi najnowszymi programami, których nie widział jeszcze świat!

 

Błażej Krajewski – komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.Błażej zagra swój najnowszy program.

 

Adam Van Bendler – komik z Gdyni, ojciec i założyciel Stand-up Trójmiasto. Widzieliście go m.in. w TV (Kuba Wojewódzki, Comedy Central, TVP) Roastował Tymona Tymańskiego i Popka. Występował na największych salach i arenach w Polsce. Zagra dla Was jeszcze bardziej pokręcony materiał. Jak zwykle nie zabraknie zdumiewających spostrzeżeń, traumatycznych wspomnień i paranoicznych hipotez. A wszystko to abyście podusili się ze śmiechu, w starym dobrym stylu. Adam zagra swój najnowszy program „Światło w tunelu”.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet