Środek wiosny w środku miasta!

17:30

Kiedy

19.05 - 19.05.2017
godz.: 17:30

Gdzie

INKU Szczeciński Inkubator Kultury
aleja Wojska Polskiego 90
Szczecin

Środek wiosny w środku miasta!

Choć od pierwszego dnia wiosny minęło już „trochę” czasu, my wciąż wyglądamy tęsknie przez okna, wyłapujemy każdy promień słońca i wspominamy zapach rozgrzanej ziemi. Wiosna w tym roku ma opory przed dzieleniem się z nami temperaturą wyższą niż 13 stopni. Postanowiliśmy wyjść jej naprzeciw i zachęcić wszystkich do  wspólnego spotkania.

INKU zaprasza Was – liczących mało wiosen i liczących ich całkiem sporo – 19 maja 2017 roku do INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury na wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Środek wiosny w środku miasta”. Startujemy od godz. 17:30!

W zielonej przestrzeni ogrodu INKU przygotujemy: ognisko (przynieście ze sobą kiełbaski), teren relaksacyjny z poduchami, kocami, siedziskami i hamakiem. Najmłodsi będą mogli poskakać w dmuchanym zamku (zapewniamy atrakcyjną cenę), zajadać się słodką watą lub jeżeli wolą słony smak – popcornem. Zawita do nas znany food truck: Wół i krowa (dla których burgery nie mają tajemnic) i Lodowe Rollsy (lody inne niż wszystkie – robione na Twoich oczach). Zachęcamy do zabrania ze sobą piłek, badmintona, frisbee czy gier towarzyskich, które kojarzą się Wam z mile spędzonym czasem, ponieważ nasz ogród sprzyja relaksowi.

Wiosna to także doskonały czas na przewietrzenie szaf, dlatego organizujemy wymianę ubrań dla dużych i małych: Było moje – będzie Twoje. Oprócz bezgotówkowej wymiany ubrań, dodatków, zabawek, płyt itd., tym razem dopuszczalna będzie sprzedaż rękodzieła we własnym zakresie (biżuteria, dodatki- jedynie rzeczy autorskie).

Trochę bardziej zaawansowanych wiekiem zaprosimy do naszych zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych, które współpracują od lat z INKU, ale także tych którzy dopiero rozpoczęli wspólną przygodę. Będzie poetycko, malarsko i nie tylko.

Po godzinie 19:00 nasz INKUbatorowy ogród wypełnią dźwięki muzyki na żywo. Wystąpią dla Was: duet kompozytorsko-sceniczny BAiKA(link) tworzony przez Piotra Banacha i Katarzynę Sondej, Zespół Mizeria(link) tercet gastro-rockowy w osobach: Marek Ostrowski, Maciej Kowalewski, Rafał Swalski oraz kwartet muzyczny Cafe Jazz Trio(link) w składzie: Ryszard Słowicki, Krzysztof Marek, Robert Jastrzębski, Janusz Jędrzejewski. Spotkanie zakończymy mappingiem, który na dwie godziny przed północą rozświetli ogrodową ścianę budynku Inkubatora.

Źródło: INKU Szczeciński Inkubator Kultury