Spotkanie przy Głównej Alei

11:00
Spotkanie przy GŁÓWNEJ Alei
Fot. Materiały Urzędu Miasta Szczecin

Kiedy

23.09 - 23.09.2018
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Aleja Wojska Polskiego
al. Wojska Polskiego
Szczecin

Spotkanie przy Głównej Alei

To już drugie „Spotkanie przy GŁÓWNEJ Alei”, podczas którego zachodnia pierzeja Alei Wojska Polskiego (od legendarnego Pasztecika, przez plac z dawną Ścianą Płaczu, po równie kultowy Sklep Rybny Atol) przeobrazi się w deptak.

Na odwiedzających miejski piknik będzie czekać wiele atrakcji, takich jak muzyka, pokazy i dużo dobrego jedzenia. Każdy mieszkaniec ma możliwość przyjść ze swoim stoiskiem i przyłączyć się do pchlego targu. Jest to również doskonała okazja do promowania swojej działalności wśród mieszkańców.Zaproszeni są okoliczni przedsiębiorcy, szkoły, czy organizacje i stowarzyszenia. Udział jest nieodpłatny, nie wymaga także formalności – osoby chętne do wystawienia stoiska powinny jedynie skontaktować się z organizatorami wydarzenia pod numerem: 506 – 231 – 518 lub 884- 897 – 284.

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rezerwacji swojego czasu, odwiedzenia nas i wzięcia udziału w pchlim targu – zaprasza Rafał Bajena, ze Stowarzyszenia Twórców i Producentow Sztuki, organizator spotkania.

Piknik odbędzie się w godzinach 11.00-16.00.

Źródło: Urząd Miasta Szczecin