Spotkanie z Leszkiem Hermanem

18:00

Kiedy

26.04 - 26.04.2018
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Empik Kaskada
ul. Niepodległości 36
Szczecin

Spotkanie z Leszkiem Hermanem

Polowanie na czarownice, płonące stosy, zaginiony skarb i zagadki średniowiecznych manuskryptów – to wszystko czeka czytelników w trzeciej książce Leszka Hermana „Biblia diabła” (Wydawnictwo MUZA S.A.).

Najnowsza książka Leszka Hermana przenosi czytelników w czasy wojny trzydziestoletniej, gdzie poznają oni kolejne tajemnice Pomorza i przekonają się, że Szczecin wciąż skrywa wiele niesamowitych tajemnic. Ta książka, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich Szczecinian.

Leszek Herman – szczecinianin, z wykształcenia architekt. W latach 1993–1995 był autorem cyklu artykułów dla „Gazety Wyborczej” o niezwykłych budynkach i miejscach w Szczecinie i na Pomorzu, ilustrowanych własnymi odręcznymi rysunkami. Od 2005, wraz z bratem Marcinem, prowadzi autorską pracownię projektową. Prywatnie miłośnik tajemnic historycznych i architektonicznych, historii sztuki, dobrej książki, roweru, jazdy konnej i spotkań z przyjaciółmi. Do tej pory ukazały się dwie jego powieści: „Sedinum” (Muza, 2015) oraz „Latarnia umarłych” (Muza, 2016)

Źródło: Organizator