Spotkanie dla kobiet -„Kobiety, wychodzimy z szafy!”

18:00

Kiedy

05.12 - 05.12.2016
godz.: 18:00

„Kobiety, wychodzimy z szafy!”

Czy posiadanie rozmiaru ubrania 42 plus oznacza, że nie mogę być atrakcyjną kobietą? Czy jestem skazana na luźny worek, który ukryje „brzuszki”? Najlepiej czarny, żeby wyszczuplił, albo żeby mnie nie było widać… – takie myśli kłębią się w głowach wielu polskich kobiet.

Tymczasem, dwie młode kobiety ze Szczecina, dumnie wskazujące na swój rozmiar 42+, powiedziały „nie!” Nie będę się ukrywać w workowatej, babcinej sukience, nie chcę bać się stanąć przed lustrem, czuć niepewnie na przyjęciu, rezygnować z premiery w teatrze. Chcę wyrazić siebie moim ubiorem – a czuję się barwna, piękna i odważna. Tak właśnie powstała marka MELO. Teraz czas na zainspirowanie kolejnych kobiet.

Program wydarzenia:

Inteligencja emocjonalna kobiety” – spotkanie z gościem, Kamilą Pępiak – Kowalską, trenerem i nauczycielem, akredytowanym coachem PCC ICF, obecnie prowadzącym pierwszy w Polsce kurs Action for Happiness pod auspicjami Dalajlamy.

Kameralna kawa w doborowym towarzystwie, w przestrzeni gwarantującej miłą i komfortową atmosferę.

Prezentacja i przymierzanie nowych modeli sukienek MELO, przygotowanych specjalnie dla kobiet plus size na nadchodzące święta i karnawał. Możliwość swobodnego przymierzenia i bezstresowego pooglądania.

Źródło: MELO! Szczecińska marka odzieżowa