Spotkanie z członkami duetu BAiKA

16:00

Kiedy

10.02 - 10.02.2018
godz.: 16:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Empik Kaskada
ul. Niepodległości 36
Szczecin

Spotkanie z członkami duetu BAiKA

BAiKA to duet, który tworzą Piotr Banach oraz grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka Kasia „Kafi” Sondej. Płyta „Byty zależne” ( wyd. e-Muzyka) to zbiór 17 autorskich kompozycji w których pobrzmiewają echa różnych stylistyk – od rocka po elektronikę. Wszystkie teksty napisane są po polsku i opisują relacje zachodzące pomiędzy bliskimi sobie ludźmi. Każdy może w nich odnaleźć coś. własnych uczuć i doświadczeń.

W najbliższa sobotę, 10 lutego, gośćmi Empiku Kaskada, będzie duet BAiKA, czyli nowy projekt Piotra Banacha, założyciela zespołów Hey i Indios Bravos.

Muzycy nie tylko spotkają się z fanami, ale zapowiadają również mini występ promując swój nowy album „Byty zależne”.

BAiKA – nazwa zespołu, a raczej duetu, jest skrótem od Banach i Kafi. Piotra Banacha nie trzeba przedstawiać szerzej, to utytułowana i doceniana osobowość polskiego rocka.  Założyciel i lider zespołów m.in. Hey i Indios Bravos, oraz producent i współkompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej – „Puk, puk”..

Kafi – Katarzyna Sondej to grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka. Publiczność zna ją już z koncertów BAiKi, ale też z występów u boku Kasi Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy zespołu Hey Fayrant Tour 2017. Utwory BAiKi wykonywane jej mocnym i niepokornym wokalem, stają się bardzo przekonującymi historiami o życiu, w których słuchacz odnajduje siebie i swoje przeżycia.

Debiutancka płyta duetu BAiKA – „Byty zależne” ukaże się 09.02.2018.

Byty zależne” to zbiór czternastu autorskich kompozycji w których pobrzmiewają echa różnych stylistyk – od rocka po elektronikę. Wszystkie teksty napisane są po polsku i opisują relacje zachodzące pomiędzy bliskimi sobie ludźmi, co sprawia, że każdy może w nich odnaleźć trochę własnych uczuć i doświadczeń.

Źródło: Empik