Spotkanie autorskie z Leszkiem Hermanem

18:00

Kiedy

10.10 - 10.10.2019
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Księgarnia Kawiarnia ...Między Wierszami
Stanisława Moniuszki 6/1
Szczecin

Spotkanie autorskie z Leszkiem Hermanem

2 października do księgarń trafi książka pt. „Sieci widma”, z tej okazji, kilka dni później, odbędzie się spotkanie z Leszkiem Hermanem.

O autorze:

Absolwent architektury na Politechnice Szczecińskiej. Specjalizuje się w obiektach zabytkowych. Wraz z bratem prowadzi Studio Projektowe „Herman”, które odpowiedzialne jest m.in. za renowację Starej Rzeźni. Prywatnie miłośnik tajemnic historycznych i architektonicznych, historii sztuki, dobrej książki, roweru, jazdy konnej.

W latach 1993-1995 publikował w szczecińskim oddziale „Gazety Wyborczej” artykuły o niezwykłych miejscach w Szczecinie i na Pomorzu, które ilustrował własnymi rysunkami. Jego kryminalna powieść „Sedinum” została bardzo dobrze przyjęta w Szczecinie, dzięki swoim odwołaniom do historii miasta.

19 maja 2016 roku odebrał nagrodę Szczecin Business Awards w kategorii Osobowość Regionu w uznaniu za niekonwencjonalny i skuteczny sposób promowania Szczecina na kartach powieści „Sedinum”. W 2017 roku otrzymał tytuł honorowego Ambasadora Szczecina. Poza „Sedinum. Wiadomość z podziemi”, autor powieści: „Latarnia umarłych”, „Biblia diabła” oraz „Sieci widma”.

Źródło: Organizator