Spływ Płonią: Żelewo-Kołbacz-Jezierzyce

09:30

Kiedy

04.09 - 04.09.2016
godz.: 09:30

Gdzie

Kategorie


Spływ Płonią: Żelewo-Kołbacz-Jezierzyce

Organizator zaprasza na indywidualny spływ rzeką Krąpielą.

Szczecińskie Biuro Turystyki Kajakowej – Centrum Edukacji i Turystyki „Wiking” Robert Filipski  zaprasza do spływania kajakiem rzeką Płonią

Mobilne Punkty Wypożyczania Kajaków to nowa propozycja poznawania akwenów Szczecina i Pomorza Zachodniego. Idea jest bardzo prosta. W określonym dniu, organizator przyjeżdża na wskazane w kalendarium miejsce z kajakami. W podanych godzinach wypożyczane zostają kajaki w punkcie „A” i następnie odbieramy je w punkcie „B”. Nie musisz już zbierać grupy na spływy. Organizator zrobi to za Ciebie. Spłyniesz tam, gdzie na co dzień jednej parze się nie opłaca. Ponosisz jedynie koszty wypożyczenia jedno lub dwuosobowego kajaka. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji, następnie płatności, przyjedziesz na miejsce wypożyczania kajaków i możesz poznawać uroki Krąpieli, Iny, Płoni czy innych rzek naszego regionu.

Rzeka Płonia na odcinku Żelewo-Jezierzyce

  Start: Żelewo, most drogowy nad Płonią, godzina 9:30-10:30. Odbiory kajaków w godzinach 13:30-15:00 na moście drogowym w Szczecinie Jezierzycach. Długość trasy 10.30 km.

   Do Waszej dyspozycji są kajaki 1 i 2-osobowe oraz kajaki rodzinne 2+dziecko (max. do 6 lat). Atutem jest spływanie indywidualne, swoim tempem i w gronie swoich znajomych. Ważne, aby w określonych godzinach dotrzeć na metę spływu.

   Szczegółowe informacje na stronach www.kajaki.szczecin.pl  oraz www.kajakowaplonia.pl

   Fanpage – https://www.facebook.com/kajakowyszczecin

   Źródło: Organizator

   Gdzie: Płonia

   Bilet: Cena za udział: 60 zł