Spływ Iną Stargard-Sowno

09:30

Kiedy

25.09 - 25.09.2016
godz.: 09:30

Gdzie

rzeka Ina
ul. Światopełka
Stargard

Kategorie


Aby umożliwić Wam poznawanie uroków meandrującej rzeki Iny, organizatorzy będą prowadzili specjalnie dla Was Mobilne Punkty Wypożyczania Kajaków. Już nie musicie martwić się o koszty transportu kajaków! Zrobimy to za Was, zbierzemy chętnych, przyjedziemy na miejsce zbiórki i wypożyczymy kajaki. Rzeka na odcinku Stargard – Sowno jest rzeką z małą ilością przeszkód stałych, jednak bobry czuwają, więc na pewno uczestnicy trafią na jakieś zwalone drzewka.

Do Waszej dyspozycji są kajaki 1 i 2 osobowe oraz kajaki rodzinne 2+dziecko (max. do 6 lat). Atutem wyprawy jest spływanie indywidualne, swoim tempem i w gronie swoich znajomych. Ważne, aby w określonych godzinach dotrzeć na metę spływu.

Punkt mobilny umiejscowiony będzie w Stargardzie, nad rzeką Iną przy ulicy Światopełka od godziny 9:30 do godziny 10:30 oraz w Lubowie przy moście w godzinach 11:30-12:30. Dojazd w zakresie własnym. Z punktów końcowych, organizatorzy nie gwarantują transportu uczestników, jednak na pewno przerzucą z Sowna 5 kierowców do Stargardu lub Lubowa.

Szczegółowe informacje na stronie www.kajakowystargard.pl

Oferta ogólnawww.kajaki.szczecin.pl

Fanpage – https://www.facebook.com/kajakowyszczecin

Źródło: Organizator – Centrum Edukacji i Turystyki „Wiking” Robert Filipski – Szczecińskie Biuro Turystyki Kajakowej