Smolik / Kev Fox

20:00

Kiedy

08.03 - 08.03.2017
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: 120zł
Kup bilet

Gdzie

Restauracja Stara Rzeźnia
ul.T.Wendy14
Szczecin

Smolik / Kev Fox

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego songwrittera.Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).
W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

Na początek marca zapowiadana jest premiera nowego singla, który będzie zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Szczecinianie – jako jedni z pierwszych będą mieli okazję przekonać się jak nowy utwór brzmi w wersji Live!

foto: Wojtek Dobrogojski

Kup bilet