Smerfy – live on stage

11:00

Kiedy

05.02 - 05.02.2017
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: od 55,00 zł

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Smerfy - live on stage

Widowisko na żywo dla całej rodziny.

Wszystkie Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie!

Po olbrzymim sukcesie filmów Smerfy i Smerfy 2, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko Smerfy live on stage dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi Smerfami. To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, na przełomie stycznia i lutego 2017 r., w 6 polskich miastach. Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie! Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż. Gwiazdy kina i estrady są zafascynowane Smerfami na żywo! Po obejrzeniu Smerfów Britney Spears wraz z synami (9 i 10 lat) nie kryła ekscytacji niebieskimi bohaterami: Smerfy są czarujące i mają dobre serce. Dla moich synów stanowią wzór do naśladowania. Każdy Smerf ma inny charakter, tak różny od siebie i tak wartościowy zarazem. Jesteśmy zachwyceni!  Swoją nieprzemijającą sympatię do Smerfów wyraziła także Katy Perry: Niezwykłe przygody małych niebieskich ludzików, które swoim wielkim sercem potrafią zwalczyć zło. To jest fascynujące i za to je kocham. Za oceanem swojego głosu użyczyły postaciom szalenie popularne gwiazdy m.in.: Neil Patrick Harris, Sofía Vergara, czy wspomniana Katy Perry.

Już w styczniu i lutym 2017 r., po wielu miesiącach starań, smerfowe muzyczne tournée – największe i zarazem jedyne licencjonowane show Smerfy live on stage skradnie serca widzów w Polsce.

Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę?

Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i umiejętność przewidywania, uczy właściwych wzorców postępowania. Smerfy live on stage! „Jest coś w tych kochanych niebieskich stworzeniach, co sprawia, że tęsknimy za naszym dzieciństwem”Demi Lovato. Jeśli uważacie, że Smerfy niczym Was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie!

Wydarzenie dodane przez użytkownika