SŁOWIANIN na emigracji | Sosnowski – Trasa bez nerwów

20:00

Kiedy

29.02 - 29.02.2020
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: 30 - 35 zł.

Gdzie

Klub Delta
ul. Racławicka 10
Szczecin Dąbie

SŁOWIANIN na emigracji | Sosnowski - Trasa bez nerwów

Słowianin na emigracji zaprasza na koncert Sosnowskiego do Klubu Delta!

Sosnowski, one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory, takie jak “Deszcz”, nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca wielu słuchaczy, wskakując na dobre pozycje na polskich listach przebojów.
To zdobywca ważnych polskich nagród muzycznych: wyróżnienia na Mateuszach Trójki, ‘Szczoty” na Offensywie De Luxe, a także Grand Prix na Suwałki Blues Festival, który miał zaszczyt otworzyć, grając przed Correy Harrisem. Jest także polskim reprezentantem na European Blues Challange 2020 w Holandii. Występował na ważnych polskich festiwalach, takich jak Męskie Granie, Enea Spring Break, ZEW się budzi Festiwal czy Blues Maraton. W trakcie najbliższych koncertów zagra rozszerzony materiał z reedycji płyty “The Hand Luggage Studio”, w towarzystwie swojego zespołu.
Bilety: 30/35 zł dostępne w bilety.fm

O swojej muzyce mówi tak:
Moje piosenki to lek na wszystko z czym sobie w życiu nie radzę. Czasem chce się coś po prostu wykrzyczeć. Niezależnie od tego, czy to ból, czy radość.

Źródło: Organizator