Sienna Gospel Choir – Finałowy Koncert Szczecińskiego Tygodnia Reformacji

19:00

Kiedy

31.10 - 31.10.2019
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 30 - 40 zł

Gdzie

Filharmonia im. M. Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

Sienna Gospel Choir - Finałowy Koncert Szczecińskiego Tygodnia Reformacji

Finałowy Koncert Szczecińskiego Tygodnia Reformacji. O 19:00 na deskach Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie wystąpi Sienna Gospel Choir. Warszawski zespół zaprezentuje niezwykle cenny dorobek protestancki, jakim jest muzyka gospel. Zespół z Siennej doszedł do finału w programie „Mam talent” oraz w ubiegłym roku został zwycięzcą International Music Festival and Choir Competition w Grecj.

Słuchacze, zgromadzeni w filharmonii będą mogli nie tylko wysłuchać, ale też dać się ponieść tej muzyce, która ze swoim wyrazistym ewangelicznym przekazem łączy piękno melodyjności i harmonii. Jest to muzyka, która na stałe wpisała się w historię muzyki, nie tylko chrześcijańskiej.  Wstęp płatny.
—-

Koncert to ostatnie wydarzenie trzeciego Szczecińskiego Tygodnia Reformacji, zatytułowany „Na początku było Słowo”. Od dwóch lat, tj. od obchodów 500-lecia Reformacji, szczecińskie społeczności protestanckie przygotowują na tę okoliczność szczególne wydarzenia, koncerty i wykłady, które rzucają światło na kulturę, z jakiej się wywodzą. W tym roku do współorganizacji wydarzeń dołączyło także Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie, będące międzywyznaniową organizacją studencką. Wzorem lat ubiegłych przygotowany został program tegorocznych obchodów, na który składa się siedem wydarzeń.

/Wydarzenie dodane przez Użytkownika/