Sherlock Gnomeo

11:00

Kiedy

07.04 - 07.04.2018
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Atrium Molo
Mieszka 1
Szczecin

Sherlock Gnomeo

Nawiązujący do dramatu Szekspira film „Gnomeo i Julia” z 2011 roku doczekał się kontynuacji. 16 marca w kinach pojawiła się druga część komedii animowanej – „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”. Tym razem tytułowi bohaterowie, z pomocą niezastąpionego Sherlocka Gnoma, muszą rozwikłać zagadkę zniknięcia swoich przyjaciół – krasnali ogrodowych.

Z okazji kinowej premiery kolejnej odsłony przygód Gnomea i Julii, Atrium Molo zaprasza na wydarzenie łączące zabawę, sztukę i edukację – „Sherlock Gnomeo”. W sobotę, 7 kwietnia, najmłodsi będą mogli pobawić się z głównymi bohaterami bajki i ich przyjaciółmi z ogrodu, a także zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Dzieci biorące udział w wydarzeniu obejrzą również przedstawienie muzyczne „Krasnalove Story” – historię inspirowaną perypetiami uroczej pary z filmowej produkcji. W strefie zadań plastycznych na maluchy czekać będą kolorowanki, szarady i kreatywna zabawa. W kolorowym studiu wizażu profesjonalni makijażyści przemienią maluchy w filmowych bohaterów, a metamorfozę będzie można udokumentować podczas sesji zdjęciowej w Krasnalowej Fotobudce.

Jedno z zadań podczas zabawy w Atrium Molo utoruje uczestnikom drogę do nagrody głównej, jaką jest czteroosobowa wycieczka do Londynu śladami Gnomea i Julii. Spośród dzieci uczestniczących w Superkonkursie rysunkowym w Atrium Molo wybrani zostaną autorzy najlepszych plakatów reklamujących przedstawienie „Krasnalove Story”. Finaliści otrzymają rodzinne pakiety biletów na film i powalczą o wycieczkę w ogólnopolskim finale konkursu. Zwycięzca wraz z rodziną odwiedzi m.in. Muzeum Sherlocka Holmesa i ogrody Pałacu Buckingham.

Źródło: Organizator