SEFF Mini

10:00

Kiedy

21.10 - 21.10.2017
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: 5 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub 13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin

Kategorie


SEFF MINI – okiem dziecka: filmy dla dzieci w wieku od 5 lat

Cztery specjalnie wyselekcjonowane bloki filmów stworzonych przez dzieci i młodzież z całej Polski dla najmłodszych i trochę starszych kinomanów oraz ich rodziców. Prace zostały przesłane na Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU organizowany przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Poznaj świat oczami młodych twórców!

Program wydarzenia:

10:00-11:00
SEFF MINI
okiem dziecka: filmy dla dzieci 5+
kids watch: films for children 5+

Zestaw 13 krótkich filmów, które dzięki swojej subtelności i urokowi są kierowane szczególnie do najmłodszych odbiorców. Zobaczymy w nich niesamowite stworzenia, pełne barw krainy, posłuchamy inspirujących historii i dowiemy się czegoś o nadziei, marzeniach oraz planach różnych istot.

11:00-12:00
SEFF MINI
okiem dziecka: filmy dla dzieci 7+
kids watch: films for children 7+

Idealne animacje na jesienny dzień dla mniejszych i większych. Dowiemy się z nich, co twórcy, czyli dzieci, sądzą o pływaniu, jakie mają zainteresowania oraz o czym myślą w chwilach wolnych od szkoły. Wszystkie razem zapewnią widzom podróż przez krainy poezji, przygód i niewiarygodnych historii.

12:00-13:00
SEFF MINI
okiem dziecka: filmy dla dzieci 10+
kids watch: films for children 10+

Propozycje filmowe dla ciekawych świata starszaków dotyczące interesujących zagadnień ujętych w formę pytań: Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak bardzo różnimy się od siebie? O jak wielu rzeczach trzeba pamiętać, zanim pójdzie się spać? Jak bardzo media i społeczeństwo wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości? W zestawie filmy żartobliwe i nieco poważniejsze.

13:00-14:00
SEFF MINI
okiem dziecka: filmy dla dzieci 10+
kids watch: films for children 10+

Pełne humoru animacje z morałem, czyli propozycje dla wybrednych. Zestaw składa się z 13 filmów nastoletnich autorów. Dzięki kolorowym animacjom odkryjemy moc marzeń i dobroci. Razem z Szalonym Kapelusznikiem pójdziemy szukać szczęścia, kolorowe Kulki pokażą, ile siły drzemie w grupie, zagubiony Pingwin powie o swoich marzeniach, a Babcia szeroko się uśmiechnie.

Źródło: Organizator

Kup bilet