Sarsa

19:00

Kiedy

04.11 - 04.11.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: od 40 zł
Kup bilet

Gdzie

Teatr Variete Muza
Morska 9
Koszalin

Sarsa

Utwór „Zakryj” to najnowszy singiel Sarsy zapowiadający trzeci solowy album Artystki. Sarsa jest autorką muzyki, słów, a także producentką muzyczną utworu, dobrze znaną z tego, że w swojej twórczości przemyca treści pozamuzyczne. Nowy singiel zapowiada 9 grafik na Instagramie, które w sposób symboliczny nawiązują do zjawiska synestezji (każdy słyszany dźwięk łączy się jednocześnie z kolorem, światłem, smakiem, dotykiem i kształtem.) „Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem” – mówi Sarsa. Równocześnie Sarsa zapowiada jesienną trasę klubową #Zakryjtour w największych miastach w Polsce: 02.11 Szczecin – Peron 5, 03.11 Gdańsk – Klub Parlament, 04.11 Koszalin – Teatr Variete, 08.11 Katowice – Królestwo, 15.11 Kraków – Forty Kleparz, 16.11 Poznań – B17, 18.11 Toruń – Klub Od Nowa, 09.12 Warszawa – Palladium (finał trasy + goście specjalni).

Sarsa zagra swoje największe przeboje, w tym najnowsze przeboje: Motyle i ćmy, Bronię się, Volta. Zapraszamy do wysłuchania zupełnie nowych, energetycznych oraz poruszających aranżacji numerów Sarsy, które rozbrzmiewać będą w intymnej, klubowej atmosferze. Sarsa to ceniona songwriter’ka, która ma na koncie platynową płytę za pierwszy album „Zapomnij mi” oraz diament, platynę i złoto za single. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego szlachetnego popu. Niezmiennie intryguje i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym! W 2017 roku artystka wydała drugim solowym album „Pióropusze”, który pokrył się złotem wraz ze trzema singlami (Motyle i ćmy, Bronię się, Volta).

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet