Rozmowy o mieście w trybie eko: Co z tym pieszym w mieście?

18:00

Kiedy

29.06 - 29.06.2020
godz.: 18:00

Gdzie

Dom Jutra IKEA
Monte Cassino 6
Szczecin

Rozmowy o mieście w trybie eko: Co z tym pieszym w mieście?

Czy wiecie, które z zielonych świateł dla pieszych w Szczecinie świeci najkrócej? I dlaczego tak krótko? Czy myśleliście jak zmienia się prawo w Polsce względem pieszego? Czy zastanawia Was ilość zieleni w mieście, której tak bardzo potrzeba także pieszemu? Na to i inne pytania w ramach cyklu odpowie Sabina Wacławczyk – miejska aktywistka.

Zapisy na wydarzenie

O prowadzącej:
Sabina Wacławczyk – miejska aktywistka szczególnie zaangażowana w zagadnienia pieszych w mieście oraz ograniczenie ruchu samochodowego w centrach miast, artystka, reżyserka, scenografka. Dwukrotna stypendystka Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

„Rozmowy o mieście w trybie eko” to cykl skierowany głównie do lokalnych bohaterów, którzy pragną podzielić się swoimi ekologicznymi ideami, pomysłami, inicjatywami i realizacjami z mieszkańcami Szczecina. Spotkania organizowane są w nowoczesnym Forum w Domu Jutra, gdzie jest miejsce zarówno na pokaz filmu czy fotografii, jak i żywą dyskusję. Zamiast nieustannie klikać w przestrzeni social media – lepiej się spotkać i porozmawiać.

Źródło: Organizator