Rosyjski Balet Narodowy – Kostroma

19:00

Kiedy

23.11 - 23.11.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 120 - 140 zł
Kup bilet

Gdzie

Teatr Polski - Scena na Łasztowni
Energetyków 40
Szczecin

Rosyjski Balet Narodowy - Kostroma

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu jeden z najlepszych zespołów świata – Russian National Ballet. Pomimo, że zespół na światowych scenach występuje dawna to Polskę odwiedzi po raz pierwszy, w listopadzie 2018 r. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Mojsiejewa i Bieriozką.

Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.

Program prezentowany przez Russian National Ballet, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru.
 
Źródło: Organizator

Kup bilet