Roman Czejarek i jego książki

18:00

Kiedy

21.09 - 21.09.2016
godz.: 18:00

Gdzie

Miejski Ośrodek Kultury w Policach
ul. Siedlecka 1a
Police

Roman Czejarek i jego książki

Roman Czejarek, uhonorowany tytułem Ambasadora Szczecina, spotka się z policzanami w Miejskim Ośrodku Kultury. Będzie to spotkanie autorskie, promujące publikacje dziennikarza.

Roman Czejarek jest miłośnikiem dalekich podróży. Był m.in. w Afganistanie, Laosie, Syrii, Peru i na Kubie. Kilkakrotnie przemierzył Stany Zjednoczone. W 2008 i 2009 roku był uczestnikiem i rzecznikiem prasowym międzynarodowych wypraw badawczych na dno Kanionu Colca w Ameryce Południowej. Otrzymał za to specjalne wyróżnienie przyznane przez Uniwersytet w Arequipie (Peru), a w Polsce m.in. nagrodę za najlepsze fotografie kondorów. Znany kolekcjoner starych pocztówek ze Szczecina i Pomorza Zachodniego (przełom XIX i XX wieku). Autor wielu książek poświęconych dawnemu Szczecinowi, uhonorowany tytułem Ambasadora Szczecina.

Roman Czejarek – dziennikarz i prezenter w min.: Polskie Radio PR1: Lato z Radiem, Cztery pory roku, Sygnały Dnia, Muzyka i Aktualności, Z kraju i ze świata, Polskie Radio Szczecin: Studio Bałtyk, Radio VOX FM / Grupa Radiowa TIME: Kto rano wstaje, Telewizja Polska TVP1: Kawa czy herbata, Nocne Rozmowy, Trudne pytania, Niezwykłe podróże ludzi i rzeczy, Pytania o Unię Telewizja Polska TVP2: Gilotyna, Telemillenium, Pytanie na śniadanie, Telewizja TVN / TTV: Raz lepiej raz gorzej, Studio TTV.

Wydarzenie dodane przez użytkownika