Rey Ceballo & Tripulacion Cubana

20:00

Kiedy

12.05 - 12.05.2018
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: od 35 zł
Kup bilet

Gdzie

Teatr Variete Muza
Morska 9
Koszalin

Rey Ceballo & Tripulacion Cubana

Wieczór z muzyką kubańską.

Po podbiciu serc publiczności Ameryki Północnej i Europy Zachodniej gorąca fala muzyki kubańskiej dotarła i do Polski. Jej pojawienie się w naszym kraju związane jest blisko z postacią fenomenalnego pianisty, kompozytora i aranżera – Reinaldo Ceballo. Rei Ceballo znakomity pianista i aranżer z Kuby, znany polskiej publiczności m.in. z projektu „Kora Ola, Ola!”, oraz ze współpracy z takimi gwiazdami jak: Kayah, Mietek Szcześniak, Robert Chojnacki, bracia Pospieszalscy, Blue Cafe, De Mono, oraz z projektem „Yugoton” i „Pozytywne Wibracje vol. 6”.

 

Do realizacji płyty „PerroVolando” (BMG), Rei zaprosił takie znakomitości jak Vera Bila, Kasa, Nazar oraz Maciek Maleńczuk. Współpraca ta zaowocowała nominacją do nagrody „Fryderyki 2001”. Po 17 latach od pierwszej płyty, spełniają się kolejne marzenia lidera zespołu – mamy nowa płytę, jej tytuł to „Cosas de la Vida” (Rzeczy w  życiu), to materiał który w głowie Reia Ceballo powstawał ponad 2 lata! To rdzenne brzmienie prawdziwej kubańskiej orkiestry!

 

Najnowszy projekt Reia to Tripulacion Cubana w 98% kubańska krew i jedyny taki zespół w Polsce. Gatunki, w których porusza się grupa to oczywiście salsa, cha chacha, rumba, danzón, caribea, timba, samba, latin-jazz oraz latin-pop i reggaeton. W swoim najnowszym repertuarze mają wiele hitów radiowych w zaskakujących aranżacjach. Usłyszycie takie utwory jak „Fever”, „Addicted to You” czy utwór „Happy”.
 
Źródło: Organizator

Kup bilet