Recital Michała Bajora z zespołem: „Moja miłość”

18:00

Kiedy

24.02 - 24.02.2017
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 50zł - 70zł

Gdzie

Stargardzkie Centrum Kultury
ul. Piłsudskiego 105
Stargard

Recital Michała Bajora z zespołem: „Moja miłość”

„Moja miłość” to kolejny już recital autorski Michała Bajora , a także  19-ta CD pod tym samym tytułem. To również trzecie z rzędu po „Od Piaf do Garou” i „ Moje podróże”, spotkanie artysty z mistrzem piosenkowych perełek, Wojciechem Młynarskim. Tym razem wykonawca zebrał 17 przebojów o miłości.

Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy. Wystarczy wymienić min. takie jak „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną”,  „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Lubię wracać”. Śpiewane do dzisiaj przez wybitne piosenkarki i piosenkarzy, wybrane przez artystę z setek utworów, które mistrzowsko podarował nam przez dziesiątki lat Wojciech Młynarski. W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez mistrza, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.
Zapraszamy na wieczór pełen przebojowych wspomnień. Wieczór bardzo melodyjny, z piosenkami w najróżniejszych klimatach i rytmach.

W  związku ze specyficznym i kameralnym  charakterem  recitalu  Michała  Bajora  uprzejmie prosimy  o nie  przyprowadzanie  na  koncert  małych  dzieci  poniżej 6 roku życia.

Wydarzenie dodane przez użytkownika