Ralph Kaminski

21:00

Kiedy

02.03 - 02.03.2018
godz.: 21:00

Bilety

Bilet: od 25 zł
Kup bilet

Gdzie

Centrum Kultury 105
Zwycięstwa 105
Koszalin

Ralph Kaminski

Koncert w ramach cyklu „105% Mocy”!

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie Codarts w Rotterdamie.

 

Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

 

My Best Band In The World: to konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt: Aga Bigaj – fortepian/wokale, Paweł Izdebski – gitary/wokale, Piotr Lewańczyk – bass/wokale, Wiktoria Jakubowska – perkusja/wokale, Michał Piotrowski – perkusja/wokale, Magdalena Laskowska – skrzypce/wokale, Kasia Sylla – skrzypce/wokale, Ola Jankowska – wiolonczela/wokale.

 

Ralph o trasie „Morze”: „Trasa koncertowa „Morze” to przede wszystkim wypełniona emocjami historia. Koncert nie będzie zwyczajnym odegraniem albumu „Morze”, ale czymś w rodzaju spektaklu z rozbudowaną dramaturgią i pojawiającymi się elementami teatralnymi. Moim zadaniem jest zaczarowanie publiczności a będzie mi w tym pomagał 7 osoby skład genialnych muzyków, którzy nie tylko grają, ale również śpiewają. My Best Band In The World – to konglomerat osobowości zebranych w jeden projekt. Wspólnie porwiemy Was do morza uczyć i opowiemy historię z mojego życia.”
 
Źródło: Organizator

Kup bilet