Punky Reggae live 2018 – ODWOŁANY

18:00

Kiedy

14.04 - 14.04.2018
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: od 50 zł
Kup bilet

Gdzie

Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 2
Szczecin

Punky Reggae live 2018 – ODWOŁANY

Wystąpią: Farben Lehre, Gutek, The Analogs

Po kilku latach przerwy na krajową mapę koncertową powraca kultowa trasa Punky Reggae live, której początki sięgają 2004 roku… Tym razem artyści odwiedzą łącznie 16 klubów w całej Polsce, w okresie od połowy lutego do drugiej połowy kwietnia 2018.
W rolach głównych wystąpią: Farben Lehre (pomysłodawca całego przedsięwzięcia) oraz znany z Indios Bravos, Gutek w swoim projekcie solowym (wraz z zespołem). Pozostali dwaj wykonawcy, The Analogs i Big Cyc, zagrają równo po połowie trasy (8 miast).
Na każdym koncercie, oprócz trzech głównych kapel, na scenie pojawi się czwarta w charakterze gościa/supportu. Najważniejsza idea przyświecająca trasie Punky Reggae live, którą w jednym ze swoich utworów rzucił niegdyś Bob Marley („Punky Reggae Party”), polega na zamazywaniu sztucznych podziałów, wzajemnym szacunku między artystami i ich pozytywnych relacjach z przybywającą na koncerty publicznością. Jednym słowem muzyka powinna łączyć, a nie dzielić, natomiast sama trasa ma charakter otwarty na różne gatunki, jednak bez popadania w irracjonalne skrajności.
Źródło: Organizator
Kup bilet