Przybij łapę na święta – pomóż bezdomnym zwierzętom!

09:00

Kiedy

02.12 - 02.12.2017
godz.: 09:00

Gdzie

Kąpielisko Arkonka
Arkońska 30A
Szczecin

Start imprezy zaplanowano na 9 rano. Rozpocznie się przy parkingu „Arkonki” od cotygodniowego biegu #parkrun na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu. Trasa biegu przebiega przez Park Arkoński. W tym czasie rozpocznie się zbiórka darów dla zwierząt ze schroniska. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na stronie http://www.parkrun.pl/

Na kąpielisku Arkonka w godzinach 9.00-13.00 uruchomione zostanie lodowisko dla wszystkich chcących wspomóc pupile. W tych godzinach lodowisko objęte jest rezerwacją. Bilet wstępu to dary dla zwierząt (karma dla kociąt – mus lub paszteciki, mleko dla kociąt, zabawki dla kotów – drapaki, myszki itp., kocyki polarowe dla psów i kotów) oraz prace plastyczne zrobione przez dzieci na konkurs pt.: Ja i mój pupil”. Na rozgrzewkę serwowana będzie kawa, herbata i pyszna grochówka oraz coś dla łasuchów – pyszne babki i pierniki, które zapowiadają nadejście Świąt Bożego Narodzenia oraz rychłe przybycie Św. Mikołaja.

Ciekawym punktem programu będą mecze na lodzie, na których zagrają znani i lubiani w naszym mieście.

Dodatkowo w szczecińskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt miłośnicy zwierząt będą mogli zaczerpnąć wiedzy od specjalistów, weterynarzy czy wolontariuszy, na temat czworonogów. 

Źródło: Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie