Przelej krew dla Niepodległej

11:30

Kiedy

12.11 - 12.11.2017
godz.: 11:30

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Kategorie


Klub Honorowych Dawców Krwi Urzędu Marszałkowskiego zaprasza na obchody 5-lecia działalności  Mobilnego Punktu Poboru Krwi oraz akcji służb mundurowych. Przedsięwzięcie pod nazwą „Przelewamy krew dla Niepodległej” organizuje Regionalne Centrum Krwiodawstwa  i Krwiolecznictwa. Wydarzenie, które swym patronatem objął marszałek województwa Olgierd Geblewicz odbędzie się w niedzielę, 12 listopada 2017 roku w szczecińskiej hali widowiskowo-sportowej Arena. 

O tym jak ważne jest oddawanie krwi słyszymy i przekonujemy się na co dzień. Piąte urodziny Mobilnego Punktu Poboru Krwi oraz 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to doskonała okazja zarówno do świętowania jak i zbiórki krwi. Nie bez przyczyny zatem hasłem akcji jest „Przelewamy krew dla Niepodległej”.

W programie niedzielnego wydarzenia znalazły się, oprócz punktu poboru krwi, prezentacja klubów oraz stowarzyszeń honorowych dawców krwi, prezentacja wozów służb mundurowych, a także zabawy i konkursy dla dzieci. Uroczystość uświetni występ solistki operetkowej Barbary Marcinkowskiej-Boruszak.

Źródło: Organizator