Pozytywni

16:00

Kiedy

06.11 - 06.11.2016
godz.: 16:00

Bilety

Bilet: 90 - 120 zł
Kup bilet

Gdzie

Teatr Współczesny w Szczecinie - Malarnia
Wały Chrobrego 3
Szczecin

Pozytywni

Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat, oraz reżyser: Krzysztof Czeczot.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE!

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym.
EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA – geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ – arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi Krzysztof Czeczot.

Cezary Harasimowicz
#POZYTYWNI
reżyseria: Krzysztof Czeczot
Obsada:
Magdalena Boczarska,
Olga Bołądź,
Janusz Chabior
Łukasz Simlat

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator

 

Kup bilet