Polowanie na łosia – Teatr Imka

20:00

Kiedy

24.11 - 24.11.2018
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: od 90,-zł
Kup bilet

Kategorie


Polowanie na łosia - Teatr Imka

Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi..
„Polowanie na łosia” Michała Walczaka, jednego z najciekawszych dramatopisarzy młodego pokolenia i twórcy kultowego już dziś „Pożaru w burdelu”, to czarna komedia; humor przeplata się z grozą, groteska z realizmem. Zabawna, a przy tym mocno ironiczna. To obraz naszej niedojrzałości, niezdecydowania i problemów z uczuciami. Walczak znakomicie żongluje konwencjami, łączy różne style i gatunki. To opowieść o lękach, frustracjach i zagubieniu młodego człowieka – podana w ironiczny, metaforyczny sposób.
„Polowanie na łosia” to współczesna komedia – nie dość, że czarna to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko – gorzka, znakomita!
OBSADA: Eliza – Agnieszka Więdłocha, Konrad – Antoni Pawlicki, Romuald – Piotr Cyrwus, Myszka –  Grażyna Wolszczak, Jarosław PAST – Leszek Lichota.

Kup bilet