Pogoń Szczecin – Wisła Płock

18:00

Kiedy

24.02 - 24.02.2018
godz.: 18:00

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Pogoń Szczecin - Wisła Płock

Do naszego miasta przyjedzie Wisła Płock, która w dotychczasowych dwóch spotkaniach Lotto Ekstraklasy w tym roku odniosła dwa zwycięstwa. Najpierw podopieczni Jerzego Brzęczka pokonali Górnika Zabrze a w poprzedniej kolejce wygrali z Zagłębiem Lubin. W obu spotkaniach „Nafciarze” strzeli łącznie sześć goli. Aż cztery bramki w tych meczach zdobył Jose Kante, który jest najlepszym strzelcem drużyny z Płocka.

Portowcy po emocjonującym spotkaniu w Poznaniu przegrali z Lechem, jednak w dalszym ciągu szczecinianie znajdują się na dobrej drodze do wydostania się ze strefy spadkowej. Podopieczni Kosty Runjaicia do bezpiecznego miejsca tracą tylko trzy punkty. Najbliższa okazja do opuszczenia ostatniego miejsca w ligowej tabeli w sobotę. Przyjdź i wspomóż Portowców swoim dopingiem!

Zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu biletów na mecz z Wisłą przez internet na www.kupbilety.pogonszczecin.pl oraz w punktach sprzedaży w C.H Gryf, C.H Galaxy, Fanshopie na stadionie Pogoni oraz w nowo otwartym punkcie w C.H Atrium Molo.

Źródło: Pogoń Szczecin

***

Konkurs!

Osoba, która jako pierwsza prześle odpowiedź na pytanie konkursowe otrzyma podwójne zaproszenie na sobotni mecz.

Pytanie brzmi: Jaki zawodnik mający w przeszłości występy w barwach Pogoni jest obecnie piłkarzem drużyny z Płocka?

Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@infoludek.pl z dopiskiem „Konkurs Pogoń” (prosimy podać swoje imię i nazwisko, a także numer telefonu).

Kup bilet