Pogoń Szczecin – Sandencja Nowy Sącz

15:30

Kiedy

10.02 - 10.02.2018
godz.: 15:30

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Pogoń Szczecin - Sandencja Nowy Sącz

W sobotę do gry wraca Lotto Ekstraklasa! Pogoń Szczecin rozpocznie ligowe zmagania od pojedynku przed własną publicznością z Sandecją Nowy Sącz. Przyjdź i wspomóż dopingiem Dumę Pomorza.

Za podopiecznymi  Kosty Runjaicia ponad miesięczny okres ciężkich przygotowań do bardzo ważnej rundy rewanżowej. Portowcy przerwę zimową spędzili na ostatniej lokacie w tabeli.  Tracąc do bezpiecznego miejsca cztery punkty. W okresie przygotowawczym nasi zawodnicy rozegrali łącznie sześć gier kontrolnych. Dwa sparingi odbyły się w Szczecinie a reszta została rozegrana podczas zgrupowania w tureckim Belek. Co ciekawe szczecinianie nie przegrali żadnej z gier kontrolnych. Aż pięciokrotnie wyszli z pojedynków zwycięsko. Tylko spotkanie z Chojniczanką Chojnice zakończyło się remisem.  Szeregi granatowo – bordowej drużyny zimą zasiliło czterech nowych zawodników. Są to Dawid Błanik, Adam Buksa, Łukasz Budziłek oraz Morten „Duncan” Rasmussen.

Sobotnie spotkanie będzie miało dodatkowy smaczek dla szkoleniowca gości, którym jest Kazimierz Moskal. Były piłkarz Wisły Kraków był szkoleniowcem Pogoni Szczecin w poprzednim sezonie Lotto Ekstraklasy. W Nowym Sączu podobnie jak w Szczecinie pomaga mu Maciej Musiał.

Źródło: Pogoń Szczecin