Pogoń Szczecin – Piast Gliwice

15:30

Kiedy

25.11 - 25.11.2017
godz.: 15:30

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice

Po trzech tygodniach nieobecności w Szczecinie zawodnicy Pogoni zagrają ligowe spotkanie na własnym stadionie. Już w sobotę Portowcy podejmą Piasta Gliwice.

Goście plasują się obecnie na 14. miejscu w tabeli Lotto Ekstraklasy. Zawodnicy prowadzeni przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski – Waldemara Fornalika mają na swoim koncie szesnaście oczek w szesnastu spotkaniach. Daje to średnią jednego punktu na mecz. W ubiegłej kolejce „Piastunki” wygrały w Gliwicach z Cracovią 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Maciej Jankowski.
W zeszły piątek oficjalnie w roli pierwszego szkoleniowca Dumy Pomorza zadebiutował Kosta Runjaic. Niemiec niestety nie może zaliczyć debiutu do udanych, ponieważ nasz zespół uległ przy Reymonta 0:1. Sytuacja Portowców nie należy do najłatwiejszych. Szczecinianie zajmują ostatnie miejsce w tabeli z 9. punktami na koncie. W meczu z Piastem Runjaic nie będzie mógł skorzystać z Kamila Drygasa oraz Cornela Rapy, którzy będą pauzować za kartki.

Wejściówki na ten mecz można nabyć w fanshopie na stadionie im. Floriana Krygiera, w Centrum Handlowym Galaxy oraz w Galerii Gryf na prawobrzeżu.

Źródło: Pogoń Szczecin

Kup bilet