Pociąg Pirat w Kołobrzegu

17:30

Kiedy

27.05 - 27.05.2017
godz.: 17:30

Gdzie

Port Kołobrzeg
Kołobrzeg
Kołobrzeg

Kategorie


To już tradycja, że w przededniu Dnia Dziecka Kołobrzeg odwiedza turystyczny pociąg „Pirat”. Skład prowadzony jest przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni. Parowóz w tym roku do Kołobrzegu zawita 27 maja. W trakcie przejazdu na wszystkich miłośników podróży i wycieczek kolejowych czekać będzie wiele atrakcji.

Nie zabraknie wagonu zabaw dla dzieci z udziałem pirata. W drodze do Kołobrzegu na stacji w Pile Gł. a także Jastrowiu gdzie nastąpi wodowanie lokomotywy przez strażaków. W Kołobrzegu parowóz dla zwiedzających będzie dostępny do godziny 17:30, w kołobrzeskim porcie. Po tej godzinie wyruszy w trasę powrotną do Poznania.

W tym roku oprócz standardowego przejazdu pociągiem PIRAT przygotowane zostały dodatkowe oferty. KAMRAT to wyprawa analogiczna do pociągu PIRAT, która zostanie zorganizowana w niedzielę, dzień po pociągu PIRAT. Będzie można skorzystać z przejażdżki pociągami PIRACIK i KAMRACIK, które będą prowadzone przez lokomotywę parową na trasie z Kołobrzegu do Ustronia Morskiego i z powrotem – odpowiednio w sobotę 27 maja i w niedzielę 28 maja…