Piosenki Czesława Niemena

18:00

Kiedy

21.01 - 21.01.2017
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 10/15 zł
Kup bilet

Gdzie

Miejski Ośrodek Kultury w Policach
ul. Siedlecka 1a
Police

Piosenki Czesława Niemena

Prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka! Rodzinny, klimatyczny i nastrojowy koncert przeniesie widzów od świata najpiękniejszych polskich ballad.

Podczas tego sentymentalnego koncertu w Policach usłyszymy wykonywane są najbardziej popularne i lubiane piosenki Czesława Niemena. Wśród nich będą m.in.: „Wspomnienie”, „Pod Papugami”, „Płonie stodoła”, „Sen o Warszawie” czy „Dziwny jest ten świat”.

Andrzej Szpak i Tomasz Szpak grają ze sobą od wielu lat realizując różne projekty muzyczne. Tym razem, artyści prezentują w całym kraju piosenki Czesława Niemena. Utwory wykonywane są zarówno w tradycyjnych, jak i nowych aranżacjach, np. „Dziwny jest ten świat”. „

Piosenki Czesława Niemena i muzyka lat 60.” to impreza zorganizowana z
okazji 13. rocznicy śmierci tego Artysty który zadebiutował na  I Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie w roku 1962. Oprócz niego laureatami Złotej Dziesiątki  była Kasia Sobczyk, Helena Majdaniec, Karin Stanek i Tadeusz Nalepa. Także i ich piosenki usłyszymy w czasie trwania tej imprezy. Szczecin śmiało można nazwać „Kolebką
polskiego bigbitu”. Swoja karierę rozpoczęła tutaj Halina Frąckowiak, Wojtek Gąssowski, Wojtek Korda, Zdzisława Sośnicka i inni. Jednak największą osobistością muzyczną okazał się Czesław Wydrzycki Niemen. I to jemu przede wszystkim poświęcony  będzie sobotni koncert.

Na polickiej scenie zaprezentują się: wokalista, klawiszowiec Andrzej Szpak, wokalista, gitarzysta Wojciech Rapa członek takich zespołów jak Wawele i Czerwono Czarni. Piosenki Czesława Niemena śpiewać będą także: Natalia Stankowska i Laura Lewicka, na perkusji zagra Tomasz Szpak.

Wydarzenie dodane przez użytkownika

Kup bilet