Pchli Targ na placu Orła Białego vol.2

10:00
Pchli Targ na placu Orła Białego vol.2
Fot. Materiały promocyjne organizatora

Kiedy

28.09 - 28.09.2019
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: wstęp wolny

Gdzie

Plac Orła Białego
Plac Orła Białego
Szczecin

Kategorie


Pchli Targ na placu Orła Białego vol.2

Jeśli posiadacie w swoich szafach, pawlaczach, piwnicach i innych zakamarkach niepotrzebne, nieużywane rzeczy to teraz macie kolejną szansę aby znalazły one swojego nowego właściciela. Tak jak ostatnio nie narzucamy co możecie wystawić na targu ale wszelkiego rodzaju rzeczy, które są w dobrym stanie ale cierpicie na ich nadmiar będą mile widziane. Mogą to być płyty z muzyką, książki, ubrania lub innego rodzaju bibeloty. Słowem wszystko dla ciała i duszy.

O dobrą atmosferę podczas targu ponownie zadbają Magda, Karolina i Bartek, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie nurtujące was pytania. Bliska jest organizatorom idea „less waste” dlatego zachęcają do szerzenia wraz z nimi dobrego zwyczaju „nie wyrzucaj, wykorzystaj”.

Pozostałe wydarzenia oraz to jak zmienia się plac Orła Białego podczas prototypowania możecie śledzić na profilu Nowe życie placu

Udział w wydarzeniu będzie możliwy po zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu:

1. Pchli Targ odbywa się 28.09.2019, w godzinach 10:00-14:00 na pl. Orła Białego, w miejscu byłego parkingu, oraz na części wyłączonej z ruchu zachodniej jezdni pl. Orła Białego.
2. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do przestrzegania jego apisów.
3. Pchli Targ na placu Orła Białego jest oddolną inicjatywą mieszkańców i ma charakter niekomercyjny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, za „wystawienie stoiska” nie są pobierane opłaty.
4. Celem wydarzenia jest sąsiedzka wymiana, lub sprzedaż za symboliczne kwoty, niepotrzebnych, kurzących się w szafach rzeczy, które mogą zyskać drugie życie.
5. W charakterze „wystawcy” w targu uczestniczyć może każda osoba prywatna.
6. Niedozwolone jest prowadzenie na terenie targu działalności gospodarczej.
7. Niedozwolona jest działalność reklamowa/marketingowa promująca przedsięwzięcia komercyjne i/lub stanowiące działalność gospodarczą.
8. „Wystawcy” we własnym zakresie organizują swoje stoiska.
9. Targ nie służy wymianie/sprzedaży tzw. gabarytów (sprzęty AGD, meble itp.).
10. Stoiska targowe mogą być umiejscowione wyłącznie w obrębie byłego parkingu samochodowego, oraz w wyznaczonej części zachodniej jezdni pl. Orła Białego.
11. Każdy „wystawca” jest zobowiązany zadbać o porządek w otoczeniu swojego stoiska, niedozwolone jest trwałe ingerowanie w nawierzchnię placu, malowanie posadzek, niszczenie zieleni.

Źródło: Organizator