Pchła Szachrajka w Szczecinie

18:00

Kiedy

04.12 - 04.12.2017
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 25-30 zł
Kup bilet

Gdzie

TeArt
Piotra Skargi 1
Szczecin

Kategorie


Pchła Szachrajka w Szczecinie

Zapraszamy na bajkę o zawadiackich przygodach psotnej Pchły, które bawią i uczą od blisko 70 lat. Widowisko jest wspaniałą propozycją dla najmłodszych, młodych a także dorosłych widzów na przeżycie niepowtarzalnej przygody teatralnej.

W trakcie spektaklu utrzymanym w komediowo-kabaretowej atmosferze, przepełnionej słownym i sytuacyjnym humorem, młodzi oraz dorośli widzowie, biorąc czynny udział w przedstawieniu mają bezpośredni wpływ na rozwój scenicznych wydarzeń. Dzięki aktorom będącym w stałym, interaktywnym kontakcie z widownią, publiczność wspólnie z licznymi bohaterami zaskakujących przygód Pchły Szachrajki, podróżując wraz z nią śpiewa, tańczy i odgrywa rozmaite scenki teatralne. Dorośli i dzieci aktywnie i chętnie uczestnicząc w przedstawieniu tworzą niepowtarzalny dialog z aktorami, dzięki któremu poprzez poezję Jana Brzechwy przenoszą się do świata myślenia symbolicznego, pobudzającego rozwój emocjonalny i wyobraźnię. Wiersze i dialogi zawarte w spektaklu napisane są prostymi słowami, dzięki czemu docierają do dzieci małych i dużych a także do tych, które mają problemy z koncentracją uwagi.

Bez wyjątku wszystkie dzieci z łatwością polubią i zapamiętają zabawne rymy ułożone przez wybitnego poetę, a piosenki ze spektaklu staną się melodiami nuconymi podczas zabaw.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 4 do 100 lat.

Tekst bajki: Jan Brzechwa

Scenariusz i reżyseria: Adam Dzieciniak

Obsada: Dariusz Majchrzak, Bartosz Sołtysiak

Scenografia i kostiumy: Magdalena Kurek

Oprawa muzyczna: Sebastian Ślusarczyk

Opieka artystyczna: Dariusz Majchrzak
 
Źródło: Organizator

Kup bilet