PanPan feat. Natalia Lubrano & Jacob A

21:00

Kiedy

11.11 - 11.11.2016
godz.: 21:00

Bilety

Bilet: 20/25 zł

Gdzie

Elefunk The Club
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin

PanPan feat. Natalia Lubrano & Jacob A

Alternatywna Zatoka to odbiegający od komercji projekt muzyczny, którego celem jest promowanie wyjątkowych artystów. Chcemy pokazać Wam alternatywne brzmienia w wersjach tanecznych. Koncerty z muzyką graną na żywo! Coś nowego dla wyrafinowanych słuchaczy muzyki elektronicznej.

11 listopada do klubu Elefunk The Club zawita pierwsza odsłona zatoki, a jej główną gwiazdą będzie PanPan oraz jego towarzysze Natalia Lubrano Music i Jacob A.

Opis projektu:
„Ten album powstał przede wszystkim z bezkompromisowej potrzeby kreacji. Chcieliśmy przy tym udowodni, że polscy artyści świetnie odnajdują się w klimatach ambitnej muzyki klubowej, których z reguły musimy szukać w produkcjach z USA czy krajów Europy Zachodniej. Kompozytor warstwy instrumentalnej Bartek Waszak posiada tę unikalną umiejętność tworzenia muzyki rozrywkowej, która nie pozbawiona zostaje jednak nastroju i intymności. To daje wokalistom przestrzeń do wyrażenia się na różnych poziomach emocji. PanPan – Laur to muzyka, która pozytywnie wypełni czas przy porannej kawie, w podróży, na treningu czy podczas wieczornej imprezy.” – Marcin Pchałek, producent wykonawczy.

Wydarzenie dodane przez użytkownika