OIOM! Oddział Intensywnej Opieki Muzycznej – koncert charytatywny

19:00

Kiedy

22.06 - 22.06.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Kobieta Club
ul. 3 Maja 20
Szczecin

OIOM! Oddział Intensywnej Opieki Muzycznej - koncert charytatywny

Muzyka działa lepiej niż defibrylator! Organizatorzy zapraszają na Koncert Charytatywny. W trakcie imprezy odbędzie się loteria, w której do wygrania m.in.: vouchery do Gelatiamo Lodziarnia, Vespa Pizza&Wine, Pizzeria Perugia, Pizzeria Po sąsiedzku, Pizzeria Brooklyn oraz do Klub Bilardowy Maxton. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na FAR – region zachodniopomorski a wystąpią takie zespoły jak: Maddogz, Lizard Queen, Basileus i KapTown.

Imprezę poprowadzi Kamil Net Noxrate.

KapTown – zespół powstał z inicjatywy wokalisty Kacpra Andreev. Na początku Kacper koncertował na zaprzyjaźnionej Nocy Fanów Linkin Park, wydarzeniu organizowanym średnio co 2 – 3 miesiące po śmierci wokalisty Chestera Benningtona, który tak jak i sama twórczość Linkin Park był ogromną inspiracją nie tylko muzyczną ale i życiową dla zespołu. Organizatorzy eventu poprosili tym razem o zespół na największą imprezę Linkin Park jaka kiedykolwiek miała się odbyć w Poznaniu. Tak więc Kacper rzucił info, że składa zespół na imprezę poświęconą właśnie LP, niemalże od razu zgłosił się gitarzysta Hardy, poznali się na imprezie wspólnej znajomej. Hardy wkręcił od razu basistę Tomka, starego kumpla z wieczorków poetyckich, po chwili dołączył Jądras, perkusista, najmłodszy w zespole. Po kilku próbach zespół postanowił znaleźć drugiego gitarzystę, z pomocą przyszedł wspólny przyjaciel Hardego i Kacpra, który w jeden dzień zorganizował kilka konf z przeróżnymi gitarzystami, wśród nich była Natasha, która skradła nas swoją osobowością i umiejętnościami. Jako ostatni dołączył Ferry, jako ostatni albo jako jeden z pierwszych ponieważ początkowo Ferry miał grać na perce, jednak lepiej czuł się za mikrofonem.

Lizard Queen to nowy na szczecińskiej scenie muzycznej zespół grający muzykę z pogranicza Blues rock’a i hard rock’. Założony jesienią 2016 roku prezentuje mocne granie charakteryzujące się ciężką i nieraz szybką nutą. Muzyczne trio składa się z gitarzysty- Bartosza Wawrzonka, basisty- Tomasz Kamola i perkusisty- Macieja Rajskiego. Słuchając ich muzyki przeniesiemy się w klimaty blues’a lat 60-tych.

Maddogz to Gorzowsko-Szczeciński zespół prezentujący muzykę z pogranicza rocka i metalu. Ciężkie gitarowe riffy, surowe granie i szorstki, lecz melodyjny śpiew wokalistki Zuzy Kiezik zahipnotyzuje publiczność. Maddogz składa się z Łukasza i Mateusza Pieciorków grających na giratach, basisty Radosława Nowika i perkusisty Dariusza Nawrockiego. Muzyka jaką prezentują przeniesie was w inny wymiar.

Basileus – Olaf Wiśniewki, Mateusz Naramowski, Adam Leśniewicz, Robert Bałachowski postanowili stworzyć coś wyjątkowego. Heavy metalowy zespół Basileus powstał w 2014 roku i od tamtego czasu czynnie działa na Pomorzu Zachodnim. W swojej ‚karierze’ grali koncerty między innymi z 747, Curcumą, czy nawet Big Cycem. Sami swój gatunek muzyczny żartobliwie określają jako ‚komedia’. Inspiracje czerpią z niemalże wszystkich gatunków muzycznych, a zespoły na których najbardziej się wzorują to między innymi Motorhead, Alice in Chains, Killswitch Engage czy Pheripery.

Źródło: Organizator