Oho!KOKO

20:00

Kiedy

25.05 - 25.05.2019
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: 30 zł.

Gdzie

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia
Inż. Wendy 14
Szczecin

Mieszanka unikalnych talentów o mocno wybuchowych właściwościach. Wywołali eksplozję muzyczną na scenie „Must be the music”, która wystrzeliła ich prosto do półfinału. Są też odpowiedzialni za zagotowanie sceny na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (grand prix) i na Kortofeście (nagroda główna). Nie przepuszczą nawet największej festiwalowej scenie w Polsce: są laureatami przesłuchań Pol’and’Rock Festival 2018.
W marcu 2018 wydali anglojęzyczny album „AUDIO”, koncertowali w Niemczech, Belgii, Chorwacji i na Ukrainie. Zadziwiają muzycznym show niezależnie od szerokości geograficznej, bardzo szybko zaprzyjaźniają z każdą publiką i (uwaga!) dziwnie łatwo można się w nich zakochać.
Muzycznie – akrobaci i poszukiwacze przygód. Balansują między gatunkami, elastycznie przeskakują z popu do electro, zahaczają o soul i rock, na ich koncertach publiczność na zmianę buja się i skacze, zamyśla się, a za chwilę biegnie do tańca. Nie przestają improwizować, na koncertach uznają tylko żywe dźwięki – dlatego za każdym razem brzmią inaczej i są niespodzianką na scenie. Bezczelnie zdolni. Muzycznie nieprzewidywalni. Niebezpieczni nawet w małych dawkach.

 

Źródło: Organizator