O.S.T.R. Autentycznie

20:00

Kiedy

04.11 - 04.11.2017
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: 79-99zł
Kup bilet

Gdzie

Filharmonia im. M. Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

O.S.T.R. Autentycznie

Ogromny sukces albumu ‚Życie po śmierci’ (Bestseller Empiku 2016 za ponad 100.000 sprzedanych egzemplarzy) wstrząsnął zarówno samym O.S.T.R. jak i współpracującymi z nim muzykami. Zapis wydarzeń związanych z trudnymi przejściami zdrowotnymi znalazł zaskakująco dużo odbiorców nie tylko wśród ścisłego kręgu fanów ale i wśród masowego odbiorcy. Powstało pytanie… co po ‚Życiu po śmierci’?

O.S.T.R. grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy akompaniament nie spoczął na tak dużym zespole przy wykorzystaniu wyjątkowych jak na hip-hop czy muzykę rozrywkową instrumentarium… harfa, wiolonczela czy fortepian to instrumenty niosące ze sobą pewien ciężar gatunkowy i nierozerwalnie wydawałoby się związane z muzyką poważną. Z pomocą pospieszyła trójka muzyków: pianista Wojtek Krukowski, DJ Haem, oraz perkusista Wojtek Fedkowicz przystąpili do aranżowania takich klasyków jak ‚Spowiedź’ czy ‚MIAMI’.

O specyfice koncertów nie świadczy tylko dobór muzyków, instrumentów, oraz zaskakujące aranżacje, ale i sama koncepcja akustycznego wykonania jednej i tej samej płyty od początku do końca. Tutaj dochodzimy wreszcie do postaci gospodarza, przed którym stanęło niespotykane do tej pory wyzwanie – naturalne dla niego improwizacje muszą zejść na drugi plan. To jednak pozwoli mu na pierwszy od początku kariery tak osobisty spektakl, czy też w tym przypadku raczej osobistą spowiedź adresowaną do publiczności.

Skład zespołu:

Adam Ostrowski
Jakub Krukowski – fortepian / rhodes piano
Julia Monkiewicz – harfa
Sylwia Spodobalska – wiolonczela
Jacek Fedkowicz – kontrabas / gitara basowa
Wojtek Fedkowicz – perkusja
Piotr Jończyk – perkusjonalia

Kup bilet