Nullizmatyka – Akustyczeń 2018 Festiwal

21:00

Kiedy

12.01 - 12.01.2018
godz.: 21:00

Bilety

Bilet: 15 zł
Kup bilet

Gdzie

Ośrodek Teatralny Kana
Pl. św. Piotra i Pawła 4/5
Szczecin

Nullizmatyka - Akustyczeń 2018 Festiwal

W ramach jubileuszowej edycji festiwalu Akustyczeń, 12 stycznia w szczecińskim Teatrze Kana wystąpi Nullizmatyka.

Nullizmatyka to efekt współpracy pięciu dolnośląskich muzyków, rozpoczętej w tym roku z inicjatywy Nullo – pochodzącego z Wałbrzycha rapera, producenta, wydawcy, współzałożyciela Trzeciego Wymiaru (z którym nagrał pięć płyt, a cztery z nich pokryły się złotem). Podczas swojej działalności muzycznej zagrał ponad tysiąc koncertów w Polsce i zagranicą. Na swoim ostatnim solowym albumie „SPG Dystrykt” w perfekcyjnie wykonanym „10 minut bragga” śpiewał:

„czy to reggae czy rap,

metal, jazz, punk, blues, funk,

wszystkim tym stylom mówię guten tag!”

i od słów do czynów nawiązał współpracę z muzykami wprawionymi we wszystkich wymienionych gatunkach.

Nullizmatykę tworzą:

Slime – od wielu lat reprezentant krajowej sceny winylowej, dwukrotny Mistrz Polski Dj’ów federacji IDA 2013-2014 (kat. technical). Współpracował m.in. z Trzecim Wymiarem a w autorskich setach łączył hip-hop, elektronikę, nu-jazz oraz down-tempo.

Stoker – na gitarze do tej pory odmieniał rock, grind, metal i alternatywę przez wszystkie przypadki (m.in. w Behemoth, Lost Soul, FAM, Maigra). Obudziło to w nim chęć poszerzania artystycznych horyzontów i Nullizmatyka daje szansę na zaspokojenie tego głodu.

W skład sekcji rytmicznej wchodzą Bartosz Bednarz (bas) i Mateusz Chochołek (perkusja), którzy współpracowali w wielu projektach muzycznych. Nie boją się wyzwań gatunkowych dzięki czemu na przestrzeni lat tworzyli od jazzu przez funk, elektronikę, hip hop, po grunge. Wykorzystując doświadczenia tworzą w składzie Nullizmatyka solidną bazę.

Źródło: Organizator

Kup bilet