Noise w Teatrze: Echofisk i 30 kilo słońca

19:00

Kiedy

11.04 - 11.04.2019
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 20 zł

Gdzie

Teatr Mały
Księcia Bogusława X 6
Szczecin

Noise w Teatrze: Echofisk i 30 kilo słońca

Fundacja Upside Art, niezależny Kolektyw P1 oraz Teatr Współczesny w Szczecinie zapraszają na kolejny koncert, który odbędzie się na scenie Teatru Małego, przy deptaku Księcia Bogusława X 6. Tym razem zapraszamy na bardziej noisową odsłonę, nie zabraknie również instrumentów dętych i elektroniki. Na scenie ugościmy Echofisk i 30 kilo słońca.

ECHOFISK
Echofisk to trio elektro-akustyczno-elektroniczne mające swoją bazę w Vigrestad w Nowergii. Na wydanym w 2015 roku albumie LP „Water Sports” znajdziemy elementy goth rocka, industrialnego trashu, new romantic, muzyki eksperymentalnej i improwizacji, ale na pewno nie jazzu nawet w wydaniu free. Rok 2019 przyniesie nową płytę, nad którą prace już trwają. Zespół Echofisk wystąpi w składzie: Tomasz Bachorz – saksofony, elektronika, głos; Krzysztof Dębski – perkusja, sample; Przemek Lorek – gitara elektryczna.

30 KILO SŁOŃCA
30 kilo słońca to kołobrzeskie trio mające na koncie dwie płyty długogrające. Tworzą go założyciele labelu Plaża Zachodnia. Swoją twórczość opisują jako „Spotkanie pierwotnej materii i zgiełku współczesnej cywilizacji. Grind free jazzowe trzęsienie ziemi, postrockowa melancholia i ambientowe przestrzenie”. Zespół 30 kilo słońca tworzą: Robert Demidziuk – bas, tenor, wavedrum; Maciej Jaciuk – elektronika, noise; Marek Sadowski – perkusja.

wejście: 19:00 | początek: 20:00

Organizatorzy: Fundacja Upside Art, P1 Kolektyw, Teatr Współczesny w Szczecinie
Wsparcie: INKU Szczeciński Inkubator Kultury

/Wydarzenie dodane przez użytkownika/