Noc Bibliotek – on line

17:00

Kiedy

10.10 - 10.10.2020
godz.: 17:00

Gdzie

Książnica Pomorska
Podgórna 15/16
Szczecin

Noc Bibliotek - on line

To już kolejna nasza Noc Bibliotek. Niestety, w tym roku nie możemy spotkać się z Wami w bibliotece. Dlatego przygotowaliśmy dla Was spotkanie z nami w innej formie – spotkamy się w sieci, na naszym profilu facebookowym i stronie Książnicy Pomorskiej.

Już o godz. 17 młodsi czytelnicy będą mogli sprawdzić się w grach, m.in. „Słonecznej krzyżówce”, wykreślankach, „Potwornym quizie” czy pobawić się puzzlami.
Wiemy, że zagorzali książkomaniacy próbują „zainfekować” swoją pasją własne pociechy – dla nich mamy konkurs fotograficzny „Dziecko i książka”. Zachęcamy do podzielenia się z nami zdjęciami Waszych dzieci z książką. Dla pierwszych dziesięciu bohaterów zdjęć przewidziane są atrakcyjne, kolorowe nagrody.
O godz. 18 otwieramy wejście do Wirtualnego Escape Roomu, którego uczestnicy będą odkrywać skarby zamknięte w bibliotecznych komnatach. Zwycięzcy „Tajemnicy Zaginionego Skarbu” otrzymają w nagrodę autorską, specjalnie na tę okoliczność zaprojektowaną grę edukacyjną „Nie ma to jak biblioteka”.
A na koniec, dla miłośników kryminałów mamy Quiz „Kryminalna biblioteka”.

Zazwyczaj zachęcamy Naszych Czytelników do spędzanie czasu z książką, tym razem chcemy Was wciągnąć do krainy przygotowanych przez nas gier i zabaw.
Zapraszamy w sobotę, 10 października 2020 od godziny 17.00 na naszą stronę ksiaznica.szczecin.pl i / lub facebook.com/ksiaznicapomorska.

Realizację projektu gra „Nie ma to jak biblioteka” wspiera Inku Szczeciński Inkubator Kultury w ramach programu Mikrogranty współfinansowanego przez Urząd Miasta Szczecin.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora